درباره مهندس بختیار آهنی

کارشناسی ارشد هوش مصنوعی - طراحی وب سایت - کارآفرین اینترنتی - فعال بازار مالی

بختیار آهنی هوش مصنوعی

بختیار آهنی کیست؟

برنامه نویسی رو از سال 1382 شروع کردم و الان که سال 1400 هست که دارم در مورد خودم مینویسم، حدود 18 ساله برنامه نویسی میکنم. به زبان های مختلف از VB6 تا C# و ASP.NET و پایتون گرفته و زبان های دیگر برنامه نوشتم.

بعد از چندین سال به کارآفرینی علاقمند شدم و  شروع به یادگیری کردم در حال حاضر صدها سایت، ده ها پروژه ویندوزی، پروژه اپلیکیشن موبایل ساخته ام. حدود 5 سال است که در بازارهای مالی بورس تهران و طلا، ارزدیجیتال و فارکس فعالیت و تدریس میکنم. اختصاصا سایت کریپتوتانگ را برای آموزش و تحلیل بازار ارزهای دیجیتال راه اندازی کرده ام. چندین سال است که تدریس و یاد دادن راه های درآمدزایی و ایجاد کسب و کار در بستر اینترنت را شروع کردم.

بختیار آهنی مشغول چه کارهای است؟

منتور راه اندازی کسب و کار اینترنتی

منتور راه اندازی کسب و کار اینترنتی

آموزش کسب درآمد از اینترنت و هوش مصنوعی

آموزش کسب درآمد از اینترنت

طراحی سایت و برنامه نویسی

طراحی سایت
مهندس بختیار آهنی

از کجا شروع شد؟

سال 1377 به کامپیوتر علاقمند شدم اما آن زمان کامپیوتر جاهای کمی پیدا میشد و تقریبا نمیتونستی یک کانکشن اینترنت پیدا کنی. برای همین این علاقمندی یه کم عقب افتاد و به صورت رسمی سال 1382 شروع شد و برای اولین بار ویندوز کامپیوتر خودم را که آن زمان ویندوز XP بود نصب کردم.

در کمتر از 4 سال آموزش های خود در  برنامه نویسی را کامل کردم و توانستم سیستم هوشمند مدارس را بسازم. سیستم هوشمند مدارس شامل مدیریت ارزیابی دانش آموزان و اعلام آن به والدین از طریق تلفن بود. به آن تلفن هوشمند مدارس هم میگفتند. فروش وسیعی در استان کردستان، استان محل سکونتم داشت. بعد از آن با یکی از دوستان نرم افزار حسابداری هالین را شروع کردیم که هم تحت وب بود و هم تحت ویندوز و به جرئت میتوانم بگویم جزو بهترین نرم افزارهای حسابداری وقت بود. بعد از آن نرم افزار مدیریت کلینیک را ساختیم و همچنین سایت فروشگاهی نبض کالا را راه اندازی کردیم و یک سری پروژههای دیگر، خلاصه ش رو بگم به شدت تلاش میکردم در حوزه برنامه نویسی و ساخت نرم افزار تجربه به دست بیارم و یاد بگیریم.

تحصیلات آکادمیک:

اولین بار سال 1385 وارد دانشگاه شدم و با رشته کارشناسی ریاضی کاربردی شروع کردم. سال 1387 برای بار دوم هم زمان با رشته ریاضی، کارشناسی مهندسی نرم افزار را شروع کردم. در سال 1389 رشته مهندسی نرم افزار را به پایان رساندم و سال 1390 رشته ریاضی و در هر دو رشته، توانستم لیسانس بگیرم.

سال 1394 وارد کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر(هوش مصنوعی) شدم و هم زمان شروع به فعالیت در بازارهای مالی کردم و در بازار بورس، ارزدیجیتال و فارکس فعالیتم را شروع کردم. تاکنون چندین دوره آموزشی در این زمینه ها ساخته ام که یکی از بهترین های آن دوره ورود آسان به بورس، الماس ارز دیجیتال و سرمایه گذاری در طلا است. و صدها تحلیل موفق و سرمایه گذاری موفق برای دیگران انجام داده ام.

سال 1396 فعالیت خود را با کلینیک جایروس با مدیریت دکتر مصطفی امیری شروع کردم و همچنان این همکاری تاکنون ادامه داشته است و در این زمان چند ساله توانسته ایم بیش از 50 سایت در زمینه های مختلف پزشکی بسازیم و چندین ربات پاسخگو سوالات پزشکی و پروژه های هوش مصنوعی راه اندازی کنیم. در طی همکاری با دکتر امیری به فکر راه اندازی وبیون افتادم که به پزشکان کمک کنم که در فضای دیجیتال به بهترین نحو ممکن ظاهر شوند. وبیون برای برندسازی پزشکان با طراحی سایت و سئو آن شروع شد.

سایت های آموزشی که راه اندازی کردم. آموزشگاه اینترنتی نگاه عمیق و یکی سایت آموزشی برای دکتر امیری طراحی کردم ،سایت آموزشی ویکی چرا بود.

سایت فروشگاهی پوشاک جزیره و فروشگاه گلدن 24 دیگر پروژه های که در حوزه فروشگاهی بوده است.

در طی این سال ها بیش از 5000 ساعت برنامه نویسی، کارآفرینی در اینترنت و سرمایه گذاری و معامله گری در بازار های مالی تدریس داشته ام.

سایت کریپتوتانگ را برای آموزش و تحلیل بازار ارزهای دیجیتال راه اندازی کرده ام. دارم تلاش میکنم با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی بهترین ابزارهای تحلیلی این بازار را بسازم.

همچنین سایت تحلیلی کارآفرینان کردستان را برای آموزش و نقشه راه ایجاد کسب و کارهای اینترنتی راه اندازی کرده ام و در حال تلاش هستم که مردم عزیزم را به راه های درآمد از اینترنت آشنا کنم.

کارشناسی ارشد هوش مصنوعی

تخصص اصلی من روی پردازش زبان های طبیعی(NLP) است.
در حوزه های آنالیز احساسات متن ( Sentiment Analysis )، یادگیری ماشین ( Machine Learning )، یادگیری عمیق ( Deep Learning ) و داده کاوی تخصص دارم.

بازارهای مالی

بیش از 8 سال در بازارهای مالی فعالیت میکنم.
تمرکز اصلی روی تکنولوژی های بلاکچین و هوش مصنوعی در بازار ارزهای دیجیتال است اما بصورت در بازار بورس، طلا و فارکس نیز فعالیت میکنم. من سعی میکنم که پروژه ها با فاندامنتال قوی را پیدا کنم و با تحلیل تکنیکال یا در همان اول شروع پروژه روی آنها سرمایه گذاری کنم.

کارآفرینی اینترنتی

بیش از 8 سال است شروع به گردآوری روش های درآمدزایی از اینترنت کردم و توانستم مجموعه کامل در این زمینه برای متخصصان و هم برای کسانی که هیچ تخصصی ندارند بسازم که بتوانند از اینترنت درآمد کسب کنند و به عنوان شغل روی آن حساب کنند. همچنین شیوه تبدیل ایده به کسب و کاری موفق یکی از کارهای است که چندین سال است روی آن کار میکنم.

به بالای صفحه بردن